O firmieKontaktNieruchomości

 
Oferta pomnieszczeń do wynajęcia:
Nieruchomość w centrum Gorzowa Wlkp.
ul. Młyńska 4

Powierzchnia działki - 1715 m2
Nieruchomość zabudowana - zabudowę stanowi zwarty kompleks w kształcie prostokąta 73x23 m o powierzchni zabudowy 800m2, powierzchnia całkowita 2035 m2
Media:
   - woda - na terenie nieruchomości
   - kanalizacja - na terenie nieruchomości
   - prąd - na terenie nieruchomośc

i
Nieruchomość położona w centrum Gorzowa Wlkp. z dostępnością do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj), bliskością dworca PKP i PKS, urzędu pocztowego i Urzędu Miasta.

Nieruchomość II-III piętrowa, z dwoma odrębnymi klatkami schodowymi, z dostępem do mediów (woda, energia, sieć telefoniczna, komputerowa, internetowa), własną kotłownią olejową i parkingiem na 31 miejsc. Budynki monitorowane całodobowo (kamery, alarmy i współpraca z firmą ochroniarską). Wejścia i pomieszczenia wewnątrz wyposażone w elektroniczne zabezpieczenia dostępu (drzwi typu GERDA, czytniki elektronicznych nośników dostępu). Możliwość korzystania z każdego piętra samodzielnie bez dostępu innych użytkowników.

Obecnie pomieszczenia na parterze w jednej części nieruchomości z funkcją usługowo-produkcyjno-magazynową, a w drugiej części pomieszczenia po byłym banku z salą operacyjną oraz skarbcami. Na I, II i III piętrze pomieszczenia biurowe o różnym standardzie wykończenia, pomieszczenia sanitarno-gospodarcze i socjalne.

Istnieje możliwość dowolnego kształtowania wielkości pomieszczeń pod własne potrzeby, poprzez przesuwanie lub stawianie nowych ścianek działowych, a także miejsca do wykonania podjazdu dla osób niepełnosprawnych do I piętra.

Planowana jest modernizacja sieci grzewczej oraz wymiana okien wraz z dociepleniem budynku.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt:


- pod nr tel. 095/735-88-88 z panią Beatą Dominiak lub panem Marianem Bułką
- faks 095/735-88-95
- e-mail: biuro@emagnum.pl
- tel. kom. 609 11 55 85
Dokumenty załączone:

Dokumenty zapisane są w formacie PDF.
Do ich odczytu wymagany jest program Adobe Acrobat Reader.

Nieruchomości

Rzuty kondygnacji
Gorzów Wielkopolski:

Kłodawa:

Gubin:
oferta sprzedaży oferta wynajem

oferta sprzedaży

oferta sprzedaży